Ireneusz Krosny i Gitarrissimo

Ireneusz Krosny i Gitarrissimo

Ireneusz Krosny i Gitarrissimo

przez
671 671 people viewed this event.

Wydarzenie poprzedzające międzynarodowe święto gitary klasycznej w Tychach – XVIII Śląską Jesień Gitarową – mające wprowadzić w muzyczny nastrój – z przymrużeniem oka, na wesoło i koniecznie z uśmiechem na twarzy.

Ireneusza Krosnego nie trzeba nikomu w Polsce przedstawiać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że zazwyczaj milczącemu mistrzowi pantomimy w duszy rozbrzmiewa muzyka… 

 

Program „Krosny – muzycznie i wesoło” zawiera scenki z dorobku artystycznego artysty, które wiążą się z muzyką. Spodziewać się należy m.in. „Wizyty u szefa”, „W sklepie muzycznym”, „Strażaka”, „Artysty”, „Dyrygenta” oraz innych, które z całą pewnością rozbawią widza do łez dzięki sile uniwersalnych gestów i sytuacji, rozumianych bez względu na to, czy są prezentowane w kraju czy za granicą.

Występ Ireneusza Krosnego jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych. Poprzedzi go recital trojga gitarzystów z Oberhausen (Niemcy), miasta partnerskiego Tychów. Przed tyską publicznością zaprezentują się Peter Kroll-Ploeger oraz Angenendt Guitar Duo: Martina i Tristan Angenendt. Cała trójka zaprezentuje się pod szyldem Gitarrissimo będącym w Niemczech stowarzyszeniem promującym muzykę gitarową i instrumenty pokrewne.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL:

 

Date And Time

2022-10-25 18:30
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends